Chylonia

Serwis poświęcony dzielnicy Gdynia Chylonia

Wiadomości

Nie zatrzymał się do kontroli, w aucie wiózł narkotyki

Najnowszy artukuł na ten temat

Wyprzedził radiowóz, stracił prawo jazdy

Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali BMW. Na tylnym siedzeniu znaleziono biały proszek - prawdopodobnie kokainę.
Policjanci po krótkim pościgu zatrzymali BMW. Na tylnym siedzeniu znaleziono biały proszek - prawdopodobnie kokainę. czytelnik/trojmiasto.pl

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej, bo na tylnym siedzeniu wiózł biały proszek, najprawdopodobniej kokainę. W czwartek wieczorem policjanci po krótkim pościgu zatrzymali w Gdyni 44-letniego mężczyznę.Zdarzyło ci się nie zatrzymać do policyjnej kontroli?

tak, ale była to jednorazowa sytuacja 15%
nie, zawsze się zatrzymuję 65%
nigdy nie byłe(a)m kontrolowany(a) przez policję 20%
zakończona Łącznie głosów: 1380
Wydarzenia rozegrały się w czwartek, przed godz. 21. Policjanci z Gdańska z oddziałów prewencji, którzy zostali delegowani do wzmocnienia patroli w Gdyni, chcieli zatrzymać do kontroli kierowcę BMW.

Mężczyzna zignorował jednak mundurowych - dopiero po krótkim pościgu, który zaczął się na ul. Gniewskiej, a zakończył na wysokości ulic Morskiej i Kartuskiej, samochód ostatecznie stanął. O zdarzeniu poinformowali nas czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta.


Biały proszek na tylnym siedzeniu- Kierujący 44-letni mężczyzna, mieszkaniec Gdyni, nie zatrzymał się do kontroli, a w pojeździe na tylnym siedzeniu znaleziono 13 gramów proszku, najprawdopodobniej kokainy - mówi Jarosław Biały z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Poradnie dla osób uzależnionych w TrójmieścieFunkcjonariusze zbadali kierowcę alkomatem - był trzeźwy. Znaleziona substancja trafiła do laboratorium, gdzie eksperci potwierdzą, czy był to narkotyk.

Opinie (111) ponad 10 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Zdjęcia dzielnicy Chylonia

    Pozostałe wiadomości z dzielnicy Chylonia

    Pozostałe newsy

    Forum dzielnicy Chylonia